Главный следак РФ предлагает отменить мораторий на смертную казнь

rasstrel rosiya

 
Глава Следственного комитета России Александр Бастрыкин высказался за отмену моратория на смертную казнь для людей, осужденных по статье «Убийство». Об этом он заявил, выступая в среду на заседании управления СК по Удмуртии, сообщает interfax.ru.


По мнению Бастрыкина, «людям, которые совершают тяжкие преступления, не место на земле». При этом отметил, что выступает за смертную казнь, «прежде всего как человек». «Мы живем в том мире, в котором живем», и поэтому Следственный комитет «подчиняется духу и букве закона», главный следак.

Как известно, в России смертная казнь законодательно не отменена. Однако с 1996 года – с момента вступления страны в Совет Европы – в стране действует мораторий на применение высшей меры наказания.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.