​Мін'юст Туреччини знову порушуватиме питання екстрадиції Ґюлена

Після вступу Дональда Трампа на посаду президента Міністерство юстиції Туреччини направило в США нові докази причетності Фетуллаха Ґюлена до спроби перевороту 15 липня, сказав журналістам міністр юстиції Туреччини Бекір Боздаг перед засіданням парламентської фракції Партії справедливості і розвитку, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«У найближчий час у мене буде можливість обговорити по телефону або при особистій зустрічі з новим міністром юстиції США питання екстрадиції Ґюлена і прихильників FETÖ до Туреччини», - сказав Боздаг.

«Ми вважаємо, що потреби в нових доказах для екстрадиції Ґюлена немає. Раніше ми направили в США досьє на Ґюлена, яке містить достатньо фактів для його видачі на підставі угоди про екстрадицію між США та Туреччиною», - зазначив міністр.

Як повідомлялося раніше, група військовослужбовців ЗС Туреччини, які перебувають у терористичній організації Фетуллаха Ґюлена, в ніч з 15 на 16 липня вчинила спробу збройного захоплення влади в країні. Дії хунти були рішуче присічені завдяки діям керівництва країни і органів правопорядку, а також пересічних громадян. Загинуло понад 240 осіб.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.