​Ще один район Мосула очищений від терористів ДЕАШ

Армія Іраку встановила контроль над районом Теяран на заході Мосула, де розташована будівля генконсульства Туреччини. Як повідомляє агентство «Анадолу» з посиланням на військові джерела, армійські підрозділи змогли встановити контроль над районом тільки після його розмінування.


Після захоплення Мосула терористами ДЕАШ в червні 2014 року персонал генконсульства Туреччини в цьому місті був евакуйований. Пізніше терористи розмістили в будівлі генконсульства свій штаб.

Будівля була частково зруйнована в результаті ударів ВПС міжнародної коаліції.

Як відомо, в ніч на 17 жовтня 2016 року прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Ібаді оголосив про початок операції зі звільнення Мосула від терористичної організації ДЕАШ. Місто знаходилося під контролем угруповання бойовиків з червня 2014 року.

Східна частина Мосула включає 100 кварталів і вже зачищена від терористів, західна частина - 83 квартали.

Операція проводиться при повітряної підтримки сил коаліції та участі іракської армії, курдського ополчення (пешмерга), шиїтських добровольців «Хашді Шабі» і МВС.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.