​Реджеп Ердоган заходився відновлювати смертну кару

Після оголошених результатів конституційного референдуму президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган повідомив про намір відновити в країні смертну кару. Відновлення практики страти буде його «першим завданням», заявив він у Стамбулі під час виступу перед своїми прихильниками. Про це пише Deutsche Welle.


Для схвалення смертної кари потрібна підтримка не менше двох третин депутатів турецького парламенту. Якщо серед депутатів ця ідея не отримає достатньої підтримки, тоді буде проведено референдум, сказав президент. При цьому референдум можливо буде провести, якщо за пропозицію проголосує 60 відсотків членів парламенту.

Про повернення до смертної кари Ердоган заговорив після невдалої спроби державного перевороту влітку 2016 року. Тим часом у ЄС раніше вже заявляли, що відновлення вищої міри покарання означатиме припинення переговорів про вступ країни до Європейського союзу.

Фото dw.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.