​42 відсотки французів не вірять у потенціал кандидатів у президенти

42 відсотки французів вважають, що жоден з кандидатів на пост президента не зможе об'єднати країну. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного компанією Ifop 26-28 квітня, повідомляє інформагентство «Анадолу».


Більш того, лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен більше половини опитаних (54 відсотки) назвали кандидатом, що «викликає занепокоєння». 25 опитаних дотримується такої ж думки про другого кандидата на президентських виборах, лідера руху «Вперед» Еммануеле Макрона.

Згідно з оцінками 47 відсотків французів, обидва кандидати на президентський пост не є достатньо чесними (47 відсотків). Також респонденти вважають, що кандидати не знають їхні потреби (44 відсотків) і не зможуть знизити рівень безробіття в країні (45 відсотків).

Опитування проводилося 26-28 квітня серед 1 тис. осіб у віці від 18 років за допомогою онлайн-анкетування.

У першому турі голосування на виборах президента Франції кандидат від руху «Вперед» Еммануель Макрон набрав 24,01 відсотка, а його головний суперник від ультраправих Марін Ле Пен - 21,30 відсотка. Вони пройшли до другого туру, який відбудеться 7 травня.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.