​В Анкарі вшанували пам'ять жертв депортації кримських татар

В акції, приуроченої до 73-й річниці депортації татар, взяли участь посол України в Анкарі Андрій Сибіга, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Товариства культури та солідарності кримських татар Мукремін Шахін та інші, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Учасники акції несли прапори кримських татар, а перед трибуною був виставлений плакат з фотографією голови Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Киримоглу (Джемільов) з написом: «Ми поруч з тобою!».

Посол України в своєму виступі привернув увагу до злочинів, скоєних 73 роки тому радянською владою в Криму.

Дипломат назвав депортацію кримських татар трагедією цілого народу. «Кримські татари рука об руку з українським народом пройшли складні випробування періоду комуністичного режиму і протистоять російської імперії. Ми зробимо все можливе, щоб депортація кримських татар була визнана у всьому світі як акт геноциду », - зазначив дипломат.

Сібіга також привернув увагу до підготовки нового тексту Конституції України, яка передбачає створення Кримської Автономної Республіки.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.