​росія у дев'ятий раз заблокувала резолюцію РБ ООН по Сирії

росія наклала вето на проект резолюції РБ ООН про продовження на рік мандата місії, що займається розслідуванням застосування хімічної зброї в Сирії. До росії приєдналася тільки Болівія. За текст резолюції, підготовлений США, проголосували 11 країн. Китай і Казахстан утрималися від голосування, повідомляє інформагентство «Анадолу».


Постійний представник росії при ООН Василь Небензя перед голосуванням закликав відкласти розгляд питання до 7 листопада, однак вимога не була прийнята, після чого москва заблокувала резолюцію.

Це вже дев'ятий раз з початку сирійського конфлікту, коли росія застосовує вето щодо резолюції по Сирії.

Мандат Спільного механізму розслідування (СМР) закінчується 17 листопада. До 26 жовтня експерти повинні представити Радбезу доповідь про розслідування інциденту з застосуванням хімічних речовин в населеному пункті Хан-Шейхун в сирійському Ідлібі 4 квітня.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.