​У Бангладеш засудили до смертної кари членів ісламської партії

Військовий трибунал Бангладеш засудив до смертної кари шість членів партії «Джамаат-і Ісламі», у тому числі колишнього депутата і голову партії Абу Саліма Мухаммеда Абдульазіза. Як повідомляють ЗМІ Бангладеш, зазначені особи обвинувачуються у причетності до деяких подій періоду війни за незалежність 1971 року народження, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Під час оголошення вироку в залі трибуналу перебував тільки підсудний Абдул Латіф. Іншим підсудним вирок винесено заочно.

В.о. лідера «Джамаат-і Ісламі» Муджибур Рахман висловив невдоволення рішенням суду, зазначивши, що Абдульазіз не причетний до будь-яких злочинів і став жертвою «політичної ворожнечі». Рахман назвав рішення суду «змовою уряду».

Трибунал з військових злочинів був створений у Бангладеш в 2009 році з метою залучення до відповідальності учасників та організаторів злочинів, скоєних прихильниками прем'єр-міністра шейха Хасина в період війни за незалежність.

Більшість осіб, щодо яких ухвалено вирок, є лідерами найбільшої в країні партії «Джамаат-і Ісламі», яка захищає ісламські цінності.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.