​Россияне в Грузии 18 марта не смогут голосовать на выборах путина

Россияне, которые будут в Грузии 18-го марта, не смогут принять участия в выборах президента россии. Им придется поехать голосовать в соседние с Грузией страны. Об этом заявили в секции интересов рф в Грузии, которая расположена в посольстве Швейцарии в Грузии. Так как в 2008-м году в результате российско-грузинской войны между двумя странами были разорваны дипломатические отношения, в стране, соответственно, нет российского посольства, сообщает «Голос Америки».


«Из-за отсутствия дипломатических отношений между двумя странами в Грузии не будут функционировать избирательные участки по выборам президента рф. Находящиеся в Грузии в период проведения выборов граждане россии имеют возможность проголосовать на избирательных участках в соседних странах - Армении или Азербайджане», - заявил представитель секции интересов рф в Грузии.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.