вкс росії бомбардують сирійський Ідліб, даних про загиблих і поранених поки немає
- Подробиці
- Опубліковано 04.09.2018 13:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1338

вкс росії завдають ударів по житлових районах і позиціях збройної опозиції в провінції Ідліб на північному заході Сирії. Про це повідомляє агентство «Анадолу» з посиланням на місцеві джерела. Удень російські винищувачі завдали ударів по заходу Ідліба і півночы провінції Хама.
Крім того, бомбардуванням вкс росії піддалися підконтрольні збройный опозиції райони Джисір аш-Сугур, Бісенкул, Гані, Іннеб, Сирманія на заході Ідліба і район Зейзун на півночі Хами.
«Три російські винищувачі, які піднялися в повітря з авіабази «Хмеймім», завдали 20 ударів», - повідомляє сайт збройної сирійської опозиції.
Бомбардування тривають, даних про загиблих і поранених поки немає.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
21.01.2026 11:37
Убивця колишнього прем'єра Японії отримав довічне ув'язнення21.01.2026 09:33
Збито та подавлено 84 ворожих БпЛА21.01.2026 09:18
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі20.01.2026 23:31
США запросили Китай приєднатися до «Ради миру» по ГазіПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 20 січня обговорили наступні теми:


Коментарі