В японском аэропорту нашли авиационную бомбу времен Второй мировой войны

senday

 
На севере Японии в аэропорту города Сендай рабочие обнаружили авиационную бомбу времен Второй мировой войны. Как сообщает 30 октября Associated Press, руководство отменило все рейсы и эвакуировало пассажиров.


Бомбу обнаружили вечером 29 октября строители в земле возле рулежной дорожки. По версии руководства аэропорта, боеприпас длиной в 110 сантиметров и весом 250 килограмм остался со времен бомбежки, произведенной американской авиацией, передает CNN.

Для нейтрализации снаряда в аэропорт вызвали отряд саперов. Причем они, как сообщает Associated Press, еще не уверены, уничтожать бомбу на месте или вывезти ее за пределы аэропорта.

Между тем руководство отменило все 92 рейса и эвакуировало пассажиров. Также были эвакуированы работники соседних с аэропортом зданий.

Аэропорт Сендай сильно пострадал во время цунами в марте 2011 года. Как уточняет агентство, бомба была обнаружена как раз во время работ по устранению последствий катастрофы, сообщает lenta.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.