​Грузинська опозиція не визнає підсумки президентських виборів і вимагає позачергових парламентських виборів

Кандидат в президенти Грузії від опозиційної коаліції Григол Вашадзе вимагає від влади країни проведення позачергових парламентських виборів. «Єдина опозиція вимагає позачергових парламентських виборів», - сказав Вашадзе, виступаючи перед прихильниками в Тбілісі. Раніше з аналогічним закликом виступив і екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


За даними ЦВК Грузії, у другому турі виборів президента Грузії перемогу здобула незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, підтримувана правлячою партією «Грузинська мрія». За неї проголосувало 59,52% виборців. Прихильник колишнього президента Саакашвілі Григол Вашадзе набрав 40,48% голосів.

Вашадзе відмовився визнавати підсумки виборів. «Ми не визнаємо ці вибори і їх результати. У нас немає президента», - заявив кандидат від опозиції.

Як передають незалежні грузинські ЗМІ, підсумки президентських виборів були сильно сфальсифіковані.

Григол Вашадзе. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.