​Тиск режиму Асада: 130 тисяч сирійців покинули свої домівки у 2018 році

Прихильники Башара Асада змушують сирійців залишати свої будинки, облягаючи цілі райони і обстрілюючи населені пункти Сирії. З початку року в вимушених переселенців перетворилися до 130 тисяч сирійців, які залишили райони, захоплені армією Асада. Восьмий рік сирійського конфлікту запам'ятався примусовою евакуацією і переселенням населення, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Незважаючи на включення блокованого передмістя Дамаска, центральних районів Хомса, а також провінцій Дераа і Кунейтра до списку «зон деескалації» в Сирії, армія Асада захопила контроль над цими районами країни.

Ті, хто відмовився жити при режимі під владою режиму Асада, були примусово направлені в підконтрольні опозиції райони півночі країни.

За даними НПО, з 14 березня по 31 липня режим Асада змусив покинути свої будинки 128 926 осіб, в основному мирних жителів.

Перший етап примусової евакуації в Сирії стартував 14 березня і завершився 10 травня. За цей час Східну Гуту поблизу Дамаска, район Східний Каламун поблизу кордону з Ліваном, табір біженців «Ермук», населені пункти Кадем, Елде, Бебілле і Бейт Сахім залишили тисячі противників Асада.

Тільки зі Східної Гути, що стала символом опору режиму Асада і прикордонного з Ліваном Східного Каламуна, у підконтрольні опозиції райони Ідліб і Алеппо доставили 73 964 особи.

З табору «Ермук» і підконтрольних опозиційним силам населених пунктів Елде, Беббіле і Бейт Сахім в Ідліб доставили ще 9 250 людини.

Слідом за провінцією Дамаск новою метою режиму Асада і його прихильників став Хомс, розташований в центральній частині країни.

З блокованих силами Асада районів на півночі Хомса були примусово евакуйовані 35 648 осіб. Вимушені переселенці були розміщені з 7 по 18 травня в підконтрольних опозиції районах Ідліб і Алеппо.

Провінції Дераа і Кунейтра на півдні Сирії також перейшли під контроль режиму Башара Асада. З 15 по 31 липня в рамках угоди по примусової евакуації 10 064 людини покинули свої будинки на півдні Сирії.

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), за роки конфлікту в Сирії 6,6 мільйона чоловік стали вимушеними переселенцями, 5,6 мільйона чоловік стали біженцями.

На сьогоднішній день прихильники Асада роблять все можливе для запобігання повернення мільйонів біженців і переселенців у свої будинки.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 6 листопада обговорив актуальні ситуації на фронті

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.