​Під час міграції в світі у 2018 році загинули 4476 чоловік

У світі з початку 2018 року на шляху міграції загинули 4476 мігрантів та біженців, повідомляє Міжнародна організація з міграції (IOM). Найбільше мігрантів, як і в попередні чотири роки, загинуло в Середземному морі - 2217 чоловік.


За даними IOM, сотні тисяч людей в світі залишають свої країни через несприятливі економічні умови, стихійні лиха, політичний тиск, насильства і конфлікти, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

Батьківщину сьогодні залишають не тільки сирійці, а й жителі країн Південної і Центральної Америки, а також громадяни Ємену.

Дані IOM свідчать про загальне скорочення числа мігрантів у 2018 році.

Так, кількість мігрантів, які намагалися дістатися до Європи через Середземне море, скоротилася на 27 відсотків у порівнянні з минулим роком.

IOM повідомляє, що з початку нинішнього року в країни Європи прибуло 135607 нелегальних мігрантів, з них 111 237 - морем, 24370 - сушею.

Жителі Сирії, Тунісу, Еритреї, Пакистану, Іраку, Конго, Афганістану, Марокко та Малі направляються в основному в Іспанію, Грецію та Болгарію, де ведуть боротьбу за існування.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 11 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.