​Мешканці Гонконгу протестують проти законопроекту про екстрадицію до Китаю

Сотні тисяч мешканців Гонконгу вийшли у неділю з протестом проти законопроекту, який дозволяє екстрадицію до Китаю осіб, яким загрожує судове переслідування. Це найбільша демонстрація на останні кілька років. Учасники акції несли плакати із засудженням законопроекту, який, за їх словами, порушує законодавство Гонконгу, що захищає права біженців з Китаю, яких звинувачують у злочинах, повідомляє «Голос Америки».


Протестувальники також закликали до відставки голову адміністрації Гонконгу Керрі Лам, яка підтримала цей законопроект. Низка правозахисних організацій піддала законопроект жорсткій критиці. Його опоненти стверджують, що правова система Китаю не гарантує підсудним такі ж самі права, як у Гонконзі.

Організатор протесту Фронт захисту громадянських прав правозахисний фронт оцінив, що на вулиці Гонконгу вийшли понад мільйона осіб, поліція ж повідомила, що нарахувала 240 тисяч учасників акції.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.