​ООН: Понад 40 мільйонів чоловік у світі - жертви сучасного рабства

Більше 40 мільйонів чоловік у світі є жертвами сучасних форм рабства, і чверть з них становлять діти. Про це йдеться в доповіді спецдоповідача ООН з сучасних форм рабства Урміли Бхули, представленій на 42-й сесії Ради організації з прав людини в Женеві, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Нинішня «проблема сучасного рабства» може посилитися в результаті погіршення стану навколишнього середовища, міграції та демографічних змін, говориться в доповіді.

У документі наголошується, що 60 відсотків з мільйонів «сучасних рабів» змушені працювати в приватному секторі.

Зростання числа осіб, які перебувають під загрозою експлуатації або поневолення, залежить від кількох факторів, вважає автор доповіді.

Деякі втрачають роботу. Молодь, незадоволена роботою, змушена мігрувати за допомогою небезпечних каналів, що робить її беззахисною перед цією проблемою, йдеться в документі.

За даними доповіді, більше половини «сучасних рабів» в світі припадає на Азіатсько-Тихоокеанський регіон, далі йде Африка.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.