​У Туреччині з'явиться База розвитку людських ресурсів, яку створюють при адміністрації президента Ердогана

Адміністрація президента Туреччини створює Базу розвитку людських ресурсів, яка сприяє підготовці більш ефективних державних програм і планів. Базу створюють співробітники управління з питань народонаселення при адміністрації президента Туреччини і в ній буде міститися інформація про чисельність населення, рівень освіти і зайнятості, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Також в базі будуть зберігатися дані по сфері охорони здоров'я, обсягам соціальної допомоги, статистичні дані.

У Базі розвитку людських ресурсів Туреччини буде накопичуватися і інформація від державних структур, що дозволить повноцінно аналізувати події в країні, виявляти проблемні напрямки і ефективно регулювати кадрову політику.

За допомогою нової бази даних буде підготовлена Карта якості людських ресурсів Туреччини. Вона також дозволить виявляти райони Туреччини, сфери економіки і спеціальності, які потребують першочергової підтримки.

У той же час буде підготовлена ефективна Карта перспективного розвитку Туреччини, визначені першочергові цілі і завдання, що стоять перед країною.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.