​У Мюнхені на кілька годин оприлюднили, а потім зняли з сайту неофіційну заяву щодо безпеки в Україні

На сайті Мюнхенської конференції з питань безпеки 14 лютого з’явилася на кілька годин заява «Дванадцять кроків до більшої безпеки в Україні та євроатлантичному регіоні». Серед підписантів – голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер та колишній очільник мзс росії Ігор Іванов, а від України – дипломати Василь Філіпчук, Олександр Чалий та Василь Семеній, повідомляє Радіо Свобода.


Там, зокрема, йшлося про таке:

Включити тему бойових дій до переговорів у «нормандському форматі» і розширити повноваження переговорників;

Забезпечити масштабну відбудову Донбасу (умови мають бути обговорені на Дельфійському економічному форумі у Греції, а серед інвесторів може бути росія);

Дослідити можливості щодо створення на Донбасі зони вільної торгівлі з ЄС і росією;

Підтримувати план дій щодо санкцій (виконання Мінських угод має відображатися на зменшенні санкцій щодо росії).

Скріншот зі сторінки securityconference.org



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 12 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.