​Лівія зазнала збитків на мільярди доларів через перешкоджання видобутку нафти збройними угрупованнями Хафтара

Економіка Лівії зазнала збитків на мільярди доларів через припинення нафтового виробництва з боку прихильників Халіфи Хафтара з метою надання політичного тиску на визнаний ООН Уряд національної згоди (УНЗ), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


За даними Національної нафтової компанії Лівії, внутрішні розбрати в країні сильно вплинули на видобуток і експорт вуглеводнів у Лівії, яка має найбільший запас нафти в Африці.

Лівійська економіка зазнала збитків на 5 мільярдів доларів через закриття озброєними угрупованнями в січні 2020 року нафтових свердловин і експортних портів.

Великих збитків лівійській економіці завдало також припинення з 2016 по 2019 роки видобутку з нафтогазоносних басейнів на сході країни, які контролюють Вартові нафтових об'єктів на чолі з Ібрагімом Джабраном. Це призвело до втрати в економіці Лівії понад 100 мільярдів доларів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.