​У М'янмі 3,4 мільйона людей зіткнулися з загрозою голоду - у країні подорожчало життя, збільшилося безробіття

У М'янмі через кризу на тлі військового перевороту і протестних акцій під загрозою голоду перебувають майже 3,4 мільйона осіб. Про це повідомив представник Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП) в М'янмі Стівен Андерсон. За його словами, після перевороту життя в країні значно подорожчало, зросло безробіття, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Виробництво, будівництво, харчова промисловість і сфера послуг значно скоротилися через переворот і громадянські непокори, повідомив Андерсон.

«Якщо не буде вжито спільні кроки, у наступні 3-6 місяців щонайменше, 3,4 млн осіб в М'янмі зазнаватимуть труднощів із задоволенням своїх основних потреб у продуктах харчування», - зазначив представник організації.

Він звернув увагу на те, що після перевороту ціни на рис у країні виросли на 5 відсотків, на масло - на 18 відсотків.

Андерсон запевнив, що ВПП посилить гуманітарну діяльність у регіоні.

Раніше Світовий банк прогнозував, що економіка М'янми скоротиться на 10 відсотків цього року через протести проти перевороту і міжнародні санкції.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.