​Японія висловила протест через поїздку російського прем'єра на один з Курильських островів

Постійний заступник глави МЗС Японії Такео Морі передав послу рф в Токіо Михайлу Галузіну ноту протесту через візит російського прем'єра Михайла Мішустіна на острів Ітуруп (один з Курильських островів). У відповідь заступник міністра закордонних справ росії Ігор Моргулов викликав у міністерство посла Японії в москві Кодзукі Тойохіса і повідомив про протест москви, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Як повідомляє інформагентство Kyodo, Галузін не прийняв протест Японії. За словами дипломата, протест «є неприйнятним у світлі принципової позицію російської сторони про приналежність північних Курильських островів».

Галузін нагадав, що вони перейшли до росії на законних підставах за підсумками Другої світової війни.

У той же час глава японського МЗС Тосиміцу Мотегі заявив, що візит Мішустіна «зачепив почуття народу Японії» і не сприяє японсько-російським відносинам».

У свою чергу, генеральний секретар Кабінету міністрів Японії Като Кацунобу сказав, що візит Мішустіна «суперечить незмінній позиції Японії щодо Північних островів і є досить невдалим».

У 1945 році в кінці Другої світової війни Радянський Союз анексував Курильські острови, які простягаються приблизно на 1300 кілометрів і відокремлюють Тихий океан від Охотського моря.

Після анексії через суперечку з приводу території, яку Японія також називає «північними регіонами», сторони не можуть досягти результату в переговорах про підписання мирної угоди.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.