Кэти Перри требует через суд на 2 миллиона долларов от компании Jemella Group

ketti isk

 
Кэти Перри уже два года сотрудничаетс с маркой ghd, которая производит средства по уходу за волосами. Но, похоже, сотрудничество подошло к концу. И певица собирается расстаться с брендом отнюдь не на дружеской ноте.


Как сообщает сайт TMZ, компания Jemella Group, владеющая ghd, обратилась в суд с требованием опротестовать иск Кэти Перри на 2 миллиона долларов. Согласно имеющейся информации, представитель певицы подал на марку в суд после того, как было решено разорвать контракт с Кэти. Якобы существовала устная договоренность, согласно которой звезде обещали выплатить еще 2 миллиона долларов. Компания Jemella Group отрицает информацию о договоренности. Они заявляют, что решили прекратить сотрудничество с Пэрри, поскольку она не так популярна в Европе, как ожидалось.

Представитель Кэти прокомментировал эту ситуацию следующим образом: «Попытка Jemella смутить мисс Перри посредством публичных лживых заявлений о ней — это просто стыдно». Сама певица пока никак не комментирует новость, сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.