В Запорізькій області прокурори підтримують рейдерство

NT size=2>«Конфлікти і Закони» вже писали про випадок безкарності прокурорів у Луганській області. Проте, виявляється, подібне свавілля відбувається по всій території України. Так і в Запорізькій області деякі працівники прокуратури, прокурори міст та районів області (діючі та звільнені), допомагають окремим кримінальним структурам, криміналізованим бізнесменам, непорядним міським головам та іншим особам захоплювати державні підприємства, приватні фірми, земельні ділянки та іншу власність.І роблять вони це- не безкорисно.Щоб скористатись їхньою «допомогою» для рейдерського захоплення, зацікавленні особи платять доволі пристойні хабарі.

Так, наприклад, колишній заступник прокурора Запорізької області Данильчук Михайло Васильович (якого було звільнено з органів прокуратури у 2008 році) потоваришував із бізнесменом Сергієм Євтушенко, який володіє автомобільним ринком на Оріхівському шосе біля м. Запоріжжя і має репутацію непорядного бізнесмена в Запорізькій області.

Пан Євтушенко, маючи свої корисні інтереси, завів близькі стосунки з працівниками Міністерства промислової політики України, Запорізької облдержадміністрації та правоохоронних органів Запорізької області. І нині не секрет, що цей бізнесмен (за великі хабарі) часто домагається призначення на високі посади різних державних підприємств та інших структур своїх надійних «друзів», а потому, використовуючи цих добродіїв, усіма правдами і неправдами розграбовує державне майно.

Нині Євтушенко домагається у владних київських коридорах повернути в органи прокуратури свого надійного «помічника» М. В. Данильчука. Та й не дивно, оскільки раніше саме за допомогою цього добродія (колишнього заступника прокурора Запорізької області), маючи намір захопити земельну ділянку 1,6 га, яка належить Запорізькому держаному підприємству «Радіоприлад», ринкова вартість якої близько 3 млн. дол. США, створив ТОВ «Антрон», засновником якого призначив свого «компаньйона» В. С. Піварь. Разом вони домоглися підписання договору оренди вбудованих приміщень в складські приміщення заводу «Радіоприлад», біля яких знаходиться вказана приваблива земельна ділянка, а потому за допомогою своїх зв’язків пан Євтушенко домігсязняття з посади незговірливого директора ДП «Радіоприлад» О. Руденко і його наступника І. Прокопчика. А місце директора, якимось дивом, дісталось В. Піварь (який є, засновником ТОВ «Антрон» і його компаньйоном).

На сьогоднішній день підприємство «Радіоприлад» керується Євтушенко іКо. І правозахисники переконані, що коли негайно не будуть вжиті заходи Генеральною прокуратурою та Президентом України, то ДП «Радіоприлад» вже найближчого часу буде розграбоване по тій же схемі, як і мелітопольський «Верстатобудівельний завод ім. 23 жовтня». Нині на цьому підприємстві вже організованофіктивне банкрутство.

Проте одного підприємства цій компанії мало. Тож, по вже налагодженій схемі, пан Євтушенко, використовуючи свої зв’язки в Міністерстві промислової політики України, домігся призначення на ДП «Запорізький титаномагнієвий комбінат» своїх «друзів» на посади першого заступника і комерційного директора. Причому стало відомо, що аби цих осіб було призначено, пан Євтушенко дав хабар в Мінпромполітики України по 500 тис. дол. США за кожного ставленика.

Також, маючи намір розікрасти продукцію ДП «ЗТМК», пан Євтушенко С. В.разом зі своїм «компаньйоном» І. Івановим створили ТОВ «Запоріжагротех», на яке оформили в Міністерстві охорони навколишньої природної сфери України ліцензію на збір і тимчасове зберігання шкідливих відходів. Після цього, маючи вже «своїх людей» на високих посадах в ДП «ЗТМК», ТОВ «Запоріжагротех» заключив договір на розробку промислових відходів з ДП «ЗТМК». Як стало відомо згодом, подібна угода була укладена лише для того, аби мати можливість замість відходів вивозити з ДП «ЗТМК» виготовлену продукцію. Інині Євтушенко і Ко спокійнесенько розкрадають ДП «ЗТМК».

Щоправда, люди, які працюють на цих підприємствах, усвідомлюють, що відбувається, а тому б’ють на сполох і пікетують адміністрації міста з вимогою навести лад і не дати знищити ці установи. Та поки що – все марно. І хоча громадськість звертається до найвищих урядових кабінетів і навіть президента держави, жодної правової реакції з боку влади не спостерігається.

Проте правозахисники не збираються стояти осторонь. Все ж вони усвідомлюють, що з безладдям треба боротись. Але це дуже важко робити, коли навіть ті, хто на словах опікується порядком і повинен відстоювати верховенство права, на ділі закривають очі на те, як розкрадається державне майно.

Анатолій ШЕВЧЕНКО,
правозахисник ВГО «Громадський контроль»

Наступна стаття »



Коментарі

  +0 #1 Компанеєць 16 апр. 2009 г., 21:22:01
Шановні! Перевірте фінансову діяльність російського магната Платонова, які тримає у власних руках не тільки авторемонтну базу іноземних авто на космосі та автостоянку по вул. Грязнова - "Крива бухта-2".Факторів фальсифікації та несплати в повному обсягу податків-десятки!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.