Сланцевий газ – різдвяний подарунок від Уряду!

shale gas

 
Як стало відомо, Кабінет Міністрів України планує 3 січня 2013 року затвердити Угоду про розподіл продукції з компаніями Chevron, Shell та ExxonMobil на видобування вуглеводнів на Олеській, Юзівській та Скіфський ділянках, повідомляє прес-служба НЕЦУ.


Цей проект неоднозначно сприймається українським суспільством.

Науковці, громадськість занепокоєні негативними наслідками та ризиками для довкілля. На відміну від європейських країн, українські урядовці протягом останніх 8 місяців намагаються йти шляхом силового продавлювання рішення, без ґрунтовного дослідження наслідків видобування, обговорення та врахування точки зору місцевих громад, їх представницьких органів. Ігноруються застереження науковців-екологів та переважної більшості екологічних громадських організацій.

Десятки зустрічей, дискусій, протестних акцій, прес-конференцій, інформації в ЗМІ завершились 12 грудня 2012 р. проведенням національного круглого столу (детальніше –http://www.ecoleague.net/5623003-169-2669.html).

У засіданні взяли участь представники усіх регіонів України – народні депутати, провідні українські науковці, фахівці у галузі геології, енергетики, представники місцевих громад, громадських природоохоронних організацій, засобів масової інформації, та сформували спільне бачення – Національну платформу щодо оцінки негативних наслідків для довкілля та життєдіяльності населення від видобування сланцевого газу в Україні (детальніше – http://www.ecoleague.net/5623003-169-2674.html).

Вже розпочато національну кампанію «Ні – сланцевому газу в Україні», в рамках якої відбуваються інформаційні акції, роз’яснювальна робота з місцевими громадами, збір підписів проти видобування сланцевого газу в Україні.

Закликаємо усіх, хто усвідомлює свою відповідальність перед нинішнім та прийдешніми поколіннями та прагне захистити природне середовище, направити листи і телеграми на адресу Уряду України (Кабінет Міністрів України,01008, м . Київ, вул. Грушевського, 12/2) з вимогою припинити реалізацію проекту з видобування сланцевого газу, який є небезпечним для довкілля та життєдіяльності громадян України.



Коментарі

  +1 #1 seruy 2 янв. 2013 г., 15:19:06
Почалася російська інфромаційна війна проти газовоі неззалежності Украіни.Бо в противному випадку РФ тіряе самий великий шмат пирогу- украіну.
  +0 #2 Влад 2 янв. 2013 г., 19:58:08
Сначала надо разобраться а потом орать "ни". Да и органам надо выяснить, сколько за это ни заплачено. Так званые экологи помниться кричали ни и судоходству на Дунае, пока Румыния активно развивала свой судоходный путь в обход Украины, оставив без работы Рени, Измаил, Вилково и другие нащи порты на Дунае.
  +0 #3 Viktor 2 янв. 2013 г., 20:18:30
Кто и как будет отвечать, если экологический ущерб от добычи сланцевого газа превысит масштабы Чернобыльской катастрофы?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.