Пинзеник: Попри списання частки державного боргу, Україна потрапляє в нові боргові зобов'язання

pinzenik borgi

 
Попри списанння частки державного боргу, Україна потрапляє в нові боргові зобов'язання. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Віктор Пинзенк під час розгляду в сесійній залі пакету проектів законів щодо реструктуризації державного та гарантованого державного боргу та його часткового списання, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Ми не маємо права ухвалювати рішення, не думаючи про їх наслідки для майбутнього. Якщо списують борги, то по них не вимагають виплат. Ніякого списання боргів немає. У нас будуть нові боргові зобов'язання, які ми виплачуватимемо протягом 20 років, починаючи з 1 січня 2025 року», - сказав Пинзеник.

Він зауважив, що не можна відділяти суму, яку нібито Україні списують від суми, яку Україна повинна виплатити. «Є альтернативні розрахунки, які я бачив. Залежно від темпів зростання, річна сума виплат перевищує загальну суму списання», - додав Віктор Пинзеник.

За словами народного депутата, сьогодні ніхто не візьме на себе сміливість передбачати економічний розвиток України на майбутніх 25 років.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.