​Гонтарєва: українці лохи, їм не потрібні дешеві довгі кредити

Збиток банківської системи в цьому році склав 11 млрд грн. І це при тому, що, за словами Гонтарєвої, «банківська система очищена» (заява була зроблена 2 місяці тому 28.08).


Тоді, 2 місяці тому, Гонтарєва розповідала, що це лише перший етап зачистки системи. Далі вона поверне гривню в банки і система відродиться. Минуло два місяці. За цей час впало ще кілька банків, на вулицях з’явилися бігборди з рекламою депозитів під 22-23%,а кредитування як не було, так і нема. І не буде.

У Гонтарєвої на сьогодні є чотири першочергові задачі, які вона цілеспрямовано втілює в життя.

1. Націоналізація ПриватБанку. Раз на тиждень проводиться нарада з цього приводу, в НБУ розробляють секретні плани, які нічим не відрізняються від того плану, який був придуманий рік тому і який полягає в націоналізації банку під крилом Ощада. Чи є шанси на націоналізацію? Як і рік тому – 50 на 50. Головна проблема – страх перед Коломойським. Тому єдине, що поки робить Гонтарєва, пробує змусити власників банку по-максимуму вливати власні гроші, щоб потім спробувати закрити банк.

2. Розкуркулення особистих ворогів. Такими є три бізнесмена – Бахматюк, Живаго і Поліщук. Задача дуже проста – не спробувати домовитися, про що всі власники говорять, не спробувати повернути гроші, а відібрати майно і потім його перепродати. Простіше кажучи, бізнеси, які коштували в докризові часи мільярди і дають досі роботу десяткам тисяч людей, перепродати за сто мільйонів.

3. Прикрити від удару друзів. За останні місяці Гонтарєва ні разу не згадала власника Дельта-банку Лагуна, який наніс збитків куди більше багатьох її особистих ворогів. Після прикриття банків-пральних машинок попередньої влади ми не чуємо звинувачень Гонтарєвої щодо Клименка, Арбузова чи олександра януковича. Чому? Лагуну вона колись допомагала купувати-продавати банки. януковичу – розміщувати ОВГЗ. Звідси, між іншим, і така неадекватна реакція на брошуру Тарути, де чорним по-білому вказано, що ВСІ бонди і облігації часів януковича продавалися через компанію Гонтарєвої.

4. Абсолютно новим поворотом у діяльності НБУ стало бажання контролювати все майно українців за кордоном. Вчора з’явилася заява НБУ, написана дуже складною мовою, суть якої зводиться лише до одного: все, що у вас є за кордоном (всі наші заробітчани мають незаконні, згідно з нашим законодавством, рахунки в інших країнах). Навіщо це НБУ? У мене відповідь дуже проста – це комплекс Азарова, який вважав, що кожен підприємець злодій. Гонтарєва іде далі – кожен українець має контролюватися нею особисто.

А тепер найважливіше: про відновлення кредитування мова взагалі не йде. Кредити дадуть можливість розвиватися українцям. А це Гонтарєвій поки просто не потрібно. Бо багатий українець вимагатиме низьких ставок і довгих кредитів. А значить, його важче буде банкротити.

Вадим Денисенко, facebook.com

Фото antikor.com.ua



Коментарі

  +1 #1 Василь 2 нояб. 2016 г., 12:11:01
Краще б банківську систему очистили від Гонатарєвої і її банків. Стільки вже наробила, що навіть без цих незрозумілих зв'язків з "папєрднікамі" її треба посадити.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.