Влада відправляє бюджетників у відпустки за власний рахунок

min sots politiki

 
На сьогодні проблемою є не тільки зростання заборгованості із зарплат та соцвиплат, а й значна кількість випадків примусового відправлення працівників в неоплачувані відпустки. Про це на прес-конференції заявив народний депутат від «УДАРу» Павло Розенко, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі партії «УДАР».


«З вересня місяця відбувається примусове відправлення працівників бюджетної сфери у відпустки за власний рахунок. Це своєрідна заборгованість по заробітній платі», - наголосив народний депутат. За словами Розенка, людей змушують іти у відпустку за власний рахунок на термін від двох до чотирьох тижнів. «І про це сьогодні не говорить ні влада, ні Державний комітет статистики», - зауважив народний депутата.

Розенко зазначив, що уряд має нести повну відповідальність за соціальну ситуацію в країні. «Сьогодні ні уряд, ні міністерство соціальної політики не виконують своїх функцій. І персональну відповідальність за стан справ щодо соціальних виплат несе Наталя Королевська. Треба не по ефірах ходити та розповідати про загальне «покращення», а сидіти в Держказначействі і робити все, щоб усі платежі вчасно йшли», - додав ударівець.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.