​Объяснение формулы «Роттердам плюс»: как такой схематозный расчет можно было согласовать?

Пока Администрация президента с надрывом борется за бизнес Ахметова в ОРДЛО, предлагаю вам ознакомиться с особенностями формирования себестоимости угля на предприятиях ДТЭК.


Оказывается, в каждую тонну угля для выработки электроэнергии для нас с вами, Ринат Леонидович закладывает:

- 22 грн / тонна админрасходы - на зарплаты менеджерам ДТЭК

- 50 грн / тонна за простой шахт

- 57 грн / тонна непонятно за что, под грифом «прочее»

Это для разогрева.

А теперь - настоящий уголек:

- 97 грн / тонна мы должны платить за восстановление инфраструктуры, поврежденной в результате АТО (то есть, если попали боевики - то платим все равно мы)

- 378 грн / тонна проценты по кредитам ДТЭК.

И, наконец, самые наглые составляющие:

- 57 грн / тонна затраты корпоративного центра по сопровождению угледобычи (чем он отличается от «прочего» и админрасходов?).

И, наконец, на все это добро - рентабельность 15%...

Итого, нарисованных затрат ДТЭК в себестоимости угля - 661 гривна на тонне + 15% = 760.15 гривен.

Вот вам объяснение формулы Роттердам+

И тут же вопрос к НКРЭ - как такой схематозный расчет можно было согласовать?

Александр Дубинский, facebook.com

Фото politeka.net



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.