​Чому Вовк діє в інтересах Фірташа

Рішення про абонплату за газ має бути скасовано, НКРЕКП має піти у відставку, а НАБУ має розслідувати, чому Д.Вовк діє інтересах Фірташа, облгази - націоналізувати.


Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг ввела в дію з квітня абонентську плату за розподіл газу. Нові тарифи є абонплатою за підключення до системи газопостачання та сплачуються щомісячно на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

Що це означає для простого споживача? Населення, що користується газом, в середньому буде сплачувати 92 грн на місяць. Але найголовніше, що ці гроші отримає Фірташ, адже 70% розподільчих мереж, які будуть отримувати ці гроші, знаходяться в управлінні його «Регіональної газової компанії». Таким чином тільки за рік Фірташ та його друзі отримають від населення близько 17 млрд. грн. І це будуть живі гроші, адже абонплата за газ не буде підпадати під субсидію.

Фірташ вже давно є монополістом на газовому ринку України, в його «Регіональну газову компанію» входять 28 компаній з 40, які є на ринку. До бенефеціарів газорозподільчого бізнесу Фірташа також входять його соратники – Сергій Льовочкін з сестрою, депутати від «Оппоблоку» Бойко та Фурсін. І от замість того, щоб обмежити вплив олігарха на стратегічну галузь країни, НКРЕ вирішує дати йому ще й надприбутки.

НКРЕ має скасувати рішення про абонплату за газ, а його голова повинен негайно піти в відставку. Таке враження, що Д.Вовка нічого не навчив попередній досвід і уникнувши будь-якого покарання за «Роттердам» він вирішив «допомогти» всім олігархам в Україні. НАБУ має розслідувати, чому цей орган діє в інтересах олігархів.

17 млрд. грн для Фірташа та «Оппоблоку» на рік з кишень українців – означає не тільки те, що багате населення України буде платити по 100 грн. на місяць бідному олігарху. Таким чином ми самі фінансуємо «п’яту колону» в Україні. Замість того щоб фінансувати українську армію в війні з росією, ми даємо гроші російським агентам.

Інше рішення, яке вже давно мало б бути прийняти – це націоналізація всіх облгазів в Україні. В умовах війни з росією це рішення є виправданим, адже облгази і газорозподільчі мережі – це стратегічні підприємства і вони мають бути під контролем держави.

Після спроби Фірташа, за допомогою НКРЕ, нахабно забрати в простих споживачів 17 млрд. грн – ми будемо ініціювати законопроект про націоналізацію всіх українських облгазів. Закликаємо підтримати нас у цьому всі патріотичні сили.

Андрій Левус, facebook.com

Фото capital.ua



Коментарі

  +1 #1 Володимир 2 апр. 2017 г., 22:02:24
сволочи,твари и мрази-других слов нет.НКРЭ в очередной раз позволила грабить самых бедных,чтобы обогатить олигархов-владельцев облгазов. Сначала грабили ахметовские через Ротердам+,теперь разрешили и этим,через абонплату! Правительство и олигархат-едины!!!! Сколько еще будем терпеть?За что погибли активисты Майдана?,чтобы нас продолжали грабить с новой силой?,поменялись только рыла возле корыта!!!!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.