​Раскрыта многолетняя темная схема ценообразования в «Киевэнерго»

Эта простая картинка на элементарном уровне объясняет, как из 207 единиц топлива, используемого в режиме когенерации, т.е. совместного производства тепла и электроэнергии (ТЭЦ) получается такое же количество «товара», как и из 383 единиц при раздельной генерации, на котельной и ТЭС.


Обратите внимание на КПД в обоих случаях - 87 и 47 процентов!

Экономия более чем в полтора раза топлива (газа, угля) разрушает на корню многолетнюю темную схему ценообразования в «Киевэнерго» и других компаниях, которые умудряются продавать нам и тепло и электроэнергию с ТЭЦ дороже, чем обычные установки.

При попустительстве НКРЭКУ и КМДА, естественно.

Именно там заложена основа «убыточности» тепла и горячей воды и катастрофического недофинансирования теплосетей.

Именно поэтому при такой «экономике» будет набирать силу движение за отключение от этих навязчивых и неподъемных «услуг».

Поскольку в этой «экономике» кормится большое количество отраслевых и депутатских групп - нарыв очень скоро должен быть вскрыт.

Alexey Kucherenko, facebook.com

Фото со страницы ФБ Alexey Kucherenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.