​Аудит коронавірусного фонду виявив порушень на 407 млн грн

Як міністр фінансів у 2020-му, я запропонував і створив ковідний фонд. Він мав стати інструментом швидкого реагування, щоб забезпечити підтримку лікарів, закупівлю медикаментів та обладнання, підтримку бізнесів та громадян, що постраждали від коронакризи.


Узгодити його створення з МВФ було надзвичайно важко. Та я це все ж таки зробив, і фонд було створено. Проте, після моєї відставки все пішло шкереберть: гроші витрачалися не за призначенням, або й взагалі на речі, що жодного стосунку не мають до охорони здоров’я або фінансової підтримки громадян.

Цілком передбачувано, що МВФ вимагав аудиту ковідного фонду, щоб перевірити, куди і як були витрачені такі шалені гроші. Результат цього аудиту також передбачуваний: навіть з дуже обережних формулювань Держаудитслужби зрозуміло, що гроші йшли не за призначенням, в тендерах брали участь бозна-хто, кошти витрачалися неефективно.

А те, що зараз у нас відбувається із вакцинацією, рівнем захворюваності, місцями у лікарнях, безробіттям і економікою – наочна демонстрація того, що необхідний і корисний інструмент опинився в руках негідників та дилетантів.

Ihor Umanskyi, facebook.com

Скріншот зі сторінки ФБ Ігоря Уманського



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.