​Саміт «Виклики сьогодення»: те, що робить наше життя осмисленим

Київський аграрний університет Національної академії аграрних наук України та державне підприємство «Центр судової експертизи та експертних досліджень» Державної судової адміністрації України проводять 20 лютого 2025 року у Києві масштабний представницький Саміт «Виклики сьогодення»: експертиза, агросфера, наука та інновації – 2025.


За словами організаторів події, цей Саміт – не просто захід, а потужна платформа для взаємодії тих, хто готовий обговорювати та генерувати рішення задля розвитку аграрної сфери України. У часи, коли кожне рішення має стратегічне значення, Саміт «Виклики сьогодення» стане місцем, де експерти, бізнесмени, науковці та партнери зможуть знайти нові шляхи до відбудови аграрного сектору нашої країни.

Саміт у лютому цього року стане ефективним майданчиком для конструктивного діалогу, висловлювання та обговорення різноманітних думок між представниками влади, аграріями, науковцями, переробниками, логістами, презентерами громадського сектору тощо.

Стрижнева лінія Саміту – перспективи розвитку аграрної галузі України: де ми зараз та куди прямуємо? Програма заходу складатиметься із кількох дискусійних панелей, виступів шанованих учасників аграрного ринку та презентацій з боку відомих експертів галузі.

Ведучий Саміту «Виклики сьогодення», телеведучий, медіаексперт, політичний оглядач, Заслужений журналіст України Сергій Дойко наголошує, що модерувати подібні важливі представницькі заходи, яким, поза сумнівами, буде Саміт «Виклики сьогодення» – честь для будь-якого професійного журналіста.

«У дискусіях народжується істина. Попри вкрай непросту ситуацію в Україні подібні заходи зобов’язані відбуватись, адже життя продовжується і до відновлення України після нашої Перемоги ми повинні фахово готуватись і бути максимально готовими вже сьогодні», – зазначає Сергій Дойко.

У Саміті «Виклики сьогодення» візьмуть участь агрохолдинги і фермерські господарства; компанії, що займаються зберіганням і переробкою зерна; трейдери та логісти; постачальники технологій, техніки та інноваційних продуктів; аграрні науковці, експерти, урядовці та фахівці ринку.

«Цей Саміт дасть можливість не лише поспілкуватись між собою гравцям аграрного ринку України, але й буде надто корисним для трейдерів, логістів й тих, хто безпосередньо займається вирощуванням та переробкою аграрної продукції. Прозвучать нові ідеї, пропозиції. Будуть висловлені конкретні позиції. Саміт «Виклики сьогодення» дозволить обговорити інноваційні прогресивні рішення, оскільки долучаться до участі гості та науковці з-за кордону. Саміт дозволить виявити й проблеми, які пов’язані із аграрним сектором та які можуть бути вирішені лише за умов комплексного підходу», – відзначає доктор економічних наук, професор, проректор Київського аграрного університету Національної академії аграрних наук України Іннола Новикова.

Окрім цього, за її словами, у рамках Саміту будуть запропоновані на розгляд конкретні ситуації, які можуть бути розв’язані лише у кооперації, а також обговорені й виявлені найбільші проблеми, що потребують першочергового вирішення (тим більше, коли йдеться про таку важку ситуацію, яка нині має місце на аграрному ринку України). Будуть так само розглянуті питання, котрі пов’язані із експортом та імпортом аграрної продукції, шляхи для покращення тут ситуації і як може виглядати на практиці вирішення існуючих проблем саме у цьому напрямку.

Тож, Саміт буде корисним для власників, топ-менеджерів і фахівців агробізнесу, а також компаній, що займаються вирощуванням й переробкою аграрної продукції.

Питання, які обговорюватимуться на панелях Саміту, являють собою ті найбільш актуальні й важливі напрямки, про які нині говорити конче необхідно. Приміром, аналіз економічної ситуації та перспективи розвитку аграрного ринку України. Або ж кредитування аграрного сектору, особливості кредитів для малого та середнього аграрного бізнесу. Чи, наприклад, енергоефективність та альтернативні джерела енергії, які можуть бути використані у аграрному бізнесі. Йтиметься так само й про міжнародні стандарти, які необхідно враховувати аграріям при виході на міжнародний ринок. Непересічна панель Саміту – «Судова експертиза в контексті розвитку аграрного ринку». Тут йтиметься, зокрема, про використання засобів судової експертизи в агробізнесі; питання компенсаційних процедур відшкодування збитків, завданих військовою агресією рф; експертне забезпечення будівництва в аграрному секторі економіки та інше.

На Саміті плануються виступи із привітальними словами закордонних експертів-науковців. Багато хто з них наголошує, що матиме за честь привітати учасників цього важливого заходу у Києві. Так, до прикладу, адвокат, політичний стратег, член Ради директорів міжнародного правозахисного агентства West Support і старший науковий співробітник Claremont Lincoln University (Каліфорнія, США) Юрій Ванетик зауважує, що матиме за честь щиро «підтримати українських діячів науки, освіти, представників експертного середовища, котрі, незважаючи на величезні нинішні труднощі в Україні, пов’язані з російською агресією, продовжують жити, творити, навчати, навчатися та розвиватися».

Саміт «Виклики сьогодення» – платформа, де буде надано можливість взаємодіяти різним командам, спільнотам та компаніям, а також – майданчик для кожного висловити власну думку з приводу того, як саме Україні буде найрезультативніше рухатись вперед у контексті розвитку та відбудови аграрної сфери та агроринку України. Саміт дозволить зібратись разом небайдужим гравцям українського аграрного ринку, які думають про завтра, планують будувати й розвивати Україну. Саміт збере усіх, хто живе Україною і кому не байдуже її майбутнє.

«Цей Саміт є важливим кроком для консолідації зусиль наукової спільноти, агробізнесу та експертів у вирішенні викликів, що стоять перед нинішньою Україною. Саме такі представницькі заходи сприяють впровадженню інновацій і забезпечують діалог між усіма зацікавленими сторонами», – резюмує один із організаторів Саміту «Виклики сьогодення», відомий експерт будівельної сфери України, доктор юридичних наук, президент групи компаній Win Experts Віктор Лещинський.

Зареєструватись на подію можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC1OJzb6Wh6kths3quPUjhYmG76ah7wUFvrfgExFed8mQhsA/viewform?fbclid=IwY2xjawIC35NleHRuA2FlbQIxMAABHfmnS8JzaQlZ0lxsXl7hAPt_OPvKceadpEK55h55-LIbyiz05R254pZo1Q_aem_tET20IKIaaVgRpYFovzcvA&pli=1

Реєстрація безкоштовна.

Посилання на сторінку ФБ:
https://www.facebook.com/profile.php?id=61571474102786&locale=uk_UA&fbclid=IwY2xjawIC3u9leHRuA2FlbQIxMAABHRGzZXKTo-tg2GnlxR92ARykXQIccnzpKLoGNzf2jDVAUEah3Yb9Y_S3ew_aem_JByXtBlmjK6XKYyQQF23LA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.