Пристав робить опис будівлі «Росії сьогодні» в Парижі за позовом ЮКОСа

opis zdaniya

 
Французький судовий пристав у супроводі поліцейських, незважаючи на протести представника посольства РФ, приступив до опису однієї з будівель Держзакордонвласноті в Парижі в рамках виконання рішення третейського суду в Гаазі за позовом колишніх акціонерів ЮКОСу до Росії, повідомив у четвер, 30 липня, інтернет-портал агентства РІА «Новости», передає dw.com.


Будівлею на безстроковій основі, відповідно до договору, користується Міжнародне інформагентство «Росія сьогодні», але до агентства ці дії судових приставів відношення не мають і на роботі журналістів агентства ніяк не позначаються, пояснили в прес-службі МІА «Росія сьогодні».

Як відзначає агентство РАПСІ, пристав робить опис саме будівлі, яка, на думку влади Франції, може належати Російській Федерації і служити забезпеченням за позовом, але не майно МІА «Росія сьогодні», що знаходиться всередині. Представник російського посольства, який прибув в будівлю, спробував пояснити приставу, що опис не може бути проведений, оскільки Росія не відмовлялася від свого державного імунітету від виконання судових рішень інших країн.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.