Європарламент схвалив створення трибуналу по Боїнгу

mt

 
Європейський парламент (ЄП) в четвер привітав публікацію Радою безпеки Нідерландів доповіді по збитому в небі над українським Донбасом Боїнгу, а також підтримав створення міжнародного кримінального трибуналу з розслідування даної авіакатастрофи, йдеться у відповідній резолюції ЄП.


Також Європарламент «закликає Російську Федерацію повною мірою співпрацювати з міжнародним співтовариством з метою проведення всебічного та неупередженого кримінального розслідування, і притягнути винних до відповідальності».

Європарламентарі «висловили жаль з приводу рішення РФ блокувати резолюцію в Раді Безпеки ООН про створення міжнародного суду для розслідування цього злочину», йдеться в документі.

Нагадаємо, на минулому тижні Нідерланди заявили про можливість створення міжнародного трибуналу для кримінального переслідування винних у катастрофі малайзійського Боїнга під Донецьком.

Малайзійський літак, що летів рейсом MH17, розбився 17 липня 2014 після того, як він був збитий імовірно ракетою «земля-повітря». Всі 298 чоловік, що знаходилися на борту, загинули.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.