Израиль за месяц выплатит Турции компенсацию за конфликт с «Мави Мармара»

mavi marmara

 
Официальный вестник турецкого правительства (Resmi Gazete) опубликовал «Процессуальное соглашение между Турецкой Республикой и Государством Израиль о компенсации». В соответствии с соглашением, Израиль выплатит 20 миллионов долларов в качестве компенсации турецким семьям, потерявшим близких в результате инцидента с судном «Мави Мармара» 31 мая 2010 года. Сумма будет выплачена единовременно, сообщает турецкое информагентство Анадолу.


Денежные средства будут перечислены на соответствующий счет в течение 25 рабочих дней.

Напомним, конфликт с судном «Мави Мармара» произошел в мае 2010 года, когда Турция (взявшая на себя роль защитника всех арабов) пыталась силами гуманитарного конвоя прорвать блокаду Газы. В итоге на головное судно под названием «Мави Мармара» высадился израильский спецназ, на который напали турецкие активисты. В результате боя 9 турок были убиты, а Анкара разорвала дипломатические отношения с Израилем.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.