Санкції, введені ЄС щодо росії через конфлікт в Україні, Європейський суд визнав законними

Вища судова інстанція Європейського Союзу постановила, що економічні санкції блоку проти російських компаній у зв'язку з кризою в Україні є законними та обґрунтованими. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters, передає «Голос Америки».


Рішення Європейського суду, оголошене у вівторок, стало відповіддю на позов компанії «роснефть», поданий у британськомі суді. «роснефть» домагається скасування рішення лідерів ЄС, що забороняє деякі фінансові операції і обмежує експорт.

Рішення було прийнято в липні 2014 року, після того як росія анексувала український Крим. Відтак санкції розширено після того, як москва почала підтримувати сепаратистів на Донбасі.

Європейський суд, який базується в Люксембурзі, заявив, що «обмежувальні заходи», запроваджені проти деяких російських підприємств, включаючи «роснефть», у відповідь на кризу в Україні, є «законними».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.