​Російська юристка Весельницька заявила, що Трамп-молодший обговорював з нею питання про «Акт Магнитського»

За словами російської юристки Наталії Весельницької, що зустрілася з Дональдом Трампом-молодшим під час передвиборної кампанії 2016 року, син Трампа сказав їй, що якщо його батько буде обраний, то він, можливо, повернеться до питання про прийнятий в США законі, який накладає санкції на російських чиновників, причетних до загибелі Сергія Магнитського. Про це повідомило агентство Bloomberg, передає «Голос Америки».


Дональд Трамп-молодший

Нью-йоркський адвокат Алан Футерфас, що представляє інтереси Дональда Трампа-молодшого, поки не відповів на прохання про коментар. Так само вчинив і представник Весельницької.

Зустріч Весельницької, що відбулася в червні 2016 року в Нью-Йорку, з одного боку, і Дональда Трампа-молодшого та інших високопоставлених членів команди Трампа, з іншого, є предметом уваги слідчих в рамках розслідування з приводу втручання росії у вибори-2016.

Наталія Весельницка. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.