​Спецпрокурор Мюллер має повноваження розслідувати дії Манафорта в Україні

У таємному дорученні, виданому заступником міністра юстиції США Родом Розенстіном, передбачені повноваження спеціального прокурора Роберта Мюллера розслідувати роботу Пола Манафорта на уряд України.


Ці повноваження передбачено на додаток до повноважень розслідувати можливу змову кампанії Трампа з російськими посадовцями з метою втрутитись до виборів 2016 року. Про це йдеться в документах, поданих до суду, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на The Wall Street Journal.

Таємне доручення Розенстіна було заявлене в документах, поданих до суду командою прокурора Мюллера для того, щоб довести правову вагу звинувачень, висунутих проти Манафорта у ряді злочинів, що включають намір вчинити відмивання коштів, діяльність в якості іноземного агента без відповідної реєстрації.

Манафорт заперечує ці звинувачення. Юристи Манафорта заявляли, що повноваження Мюллера обмежуються основною справою: можливим втручанням росії до виборів і зв’язками кремля з кампанією Трампа.

У поданих до суду в понеділок документах прокурори заявляють, що мають широкі повноваження на проведення слідства і що формулювання доручення чітко вказують на розслідування звинувачень, пов’язаних з роботою Манафорта в Україні.

Манафорт працював в якості політичного консультанта колишнього президента України віктора януковича, якого спеціальний прокурор називає «підтримуваним росією українським політиком». Манафорт також вів справи з впливовим російським олігархом.

У серпневому роз’ясненні до повноважень, Розенстін дозволив Мюллеру займатись розслідуванням будь-яких справ, «що пов’язані з виплатами, які він (Манафорт) отримував від уряду України до та протягом перебування президента віктора януковича при владі».

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.