​Суд у справі Пола Манафорта перенесено на 31 липня

Суд над колишнім керівником виборчої кампанії Дональда Трампа та радником колишнього президента України віктора януковича повинен був розпочатися 25 липня у федеральному суді в місті Александрія, штат Вірджинія. Суддя переніс суд на 31 липня, хоча адвокати Манафорта просили дати їм кілька місяців, аби переглянути тисячі сторінок його фінансових транзакцій, повідомляє «Голос Америки».


Проти нього висунуто звинувачення у банківських та податкових махінаціях з метою приховати мільйони доларів, отриманих від уряду віктора януковича. Суддя Елліс також дозволив прокурорам гарантувати імунітет п’ятьом свідкам у справі.

69 річний Манафорт перебуває під вартою, після того як прокурорам вдалося довести, що він намагався вплинути на свідків у його справі. Окрім Вірджинії, на нього також чекає суд у Вашингтоні. Там його звинувачують у тому, що він не зареєструвався, як іноземний агент, працюючи на закордонний уряд. Пол Манафорт заперечує усі звинувачення.

Фото Alexandria Virdginia Detention Center



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.