​Федеральний суддя не зняв з розгляду позов до президента Дональда Трампа

Федеральний суд відмовився зняти з розгляду позов, згідно з яким президент США Дональд Трамп звинувачується у порушенні антикорупційного законодавства. Позивачі вважають, що Трамп порушує закон, коли без дозволу Конгресу приймає грошові платежі від іноземних акторів, що зупиняються в його готелях, повідомляє «Голос Америки».


Федеральний окружний суддя Еммет Салліван в Вашингтоні виніс вердикт, згідно з яким законодавці мають право піддавати президента США судовому переслідуванню.

Цей позов був поданий у червні 2017 року: позивачами стали 198 членів Конгресу, 197 з них - демократи, ще один - незалежний сенатор Берні Сандерс, який брав участь у президентських виборах 2016 року і боровся за номінацію Демократичної партії.

Міністерство юстиції США повідомило, що «продовжить захищати президента в суді».

Дональд Трамп володіє бізнесом, якому належать готелі, ресорти і гольф-клуби. Трамп регулярно відвідує їх. Контроль за бізнес-операціями здійснюють його сини. Критики вважають, що цього недостатньо для поділу особистих і державних інтересів.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.