​Прокуратура Нью-Йорка зацікавилася діями члена інавгураційного комітету Трампа на предмет політичної корупції

Служба прокурора США в Брукліні, Нью-Йорк, направила до інавгураційного комітету президента США Дональда Трампа запит на документи, пов'язані з діяльністю віце-президента комітету Елліота Бройді. Бройді підозрюють в тому, що він міг використати свою посаду для просування бізнесу з впливовими особами з-за кордону, включаючи двох румунських політиків та президента Анголи. Про це повідомляє АР з посиланням на поінформовані джерела, передає «Голос Америки».


Така діяльність становила б порушення Закону США про боротьбу з міжнародною корупцією, яка забороняє надавати будь-що цінне іноземним особам, щоб отримати переваги в бізнесі. У даному випадку може йтися про запрошення на інавгурацію, або зустріч з Трампом.

Юристи Бройді заперечили, що його компанія з торгівлі цінними паперами Circinus мала угоди, або здійснювала обмін грошей з «будь-якою урядовою установою Румунії, представником, чи агентом». Також у заяві юристів йдеться про те, що угода з Анголою не пов'язана з роллю Бройді в інавгураційному комітеті.

Елліот Бройді. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.