Посадовець Київського БТІ незаконно реєстрував права власності

btiПрокуратурою Дарницького району столиці порушено кримінальну справу стосовно реєстратора Київського міського бюро технічної інвентаризації, з вини якого зареєстровано право власності КП «Сезон» на нерухомість в Києві без сплати вартості придбаного об’єкту приватизації в розмірі 1,2 млн. грн., (ч. 2 ст. 367 КК України – службова недбалість).


Нежитлові приміщення загальною площею 330 м2 на Харківському шосе, 14-А КП «Сезон» придбало за рішенням Господарського суду м. Києва від 13.10.2009. Цим рішенням суду Фонд приватизації комунального майна Дарницького району було зобов’язано укласти з комунальним підприємством договір купівлі-продажу.

КП «Сезон» упродовж місяця після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу не сплатило вартість майна, як це було передбачено договором. Утім, посадовець Київського БТІ не перевірила наявність акту прийому–передачі та доказів оплати вартості приміщень і у грудні 2010 року провела державну реєстрацію права власності на комунальне майно, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 жовтня розповів про наступні воєнні ситуації:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.