Кримінальна справа за «хабар року» скерована до суду

prok riev new

 
Прокуратурою столиці закінчено розслідування та направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням одного з керівників Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України та докторанта цієї науково-дослідної установи в одержанні хабара в розмірі 250 тис. дол. США та 800 тис. грн. (ч. 4 ст. 368 КК України).


Науковці вимагали 11 млн. дол. США хабара від представника комерційного товариства за укладання договору оренди та сприяння у викупі нежитлового приміщення у центрі столиці. При одержанні першої частини обумовленого хабара вони були затримані. Обвинувачені на даний час знаходяться під вартою.

За такий злочин Кримінальним кодексом України передбачено максимальне покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.