Землі біля Жовтневого палацу захистили від забудови під готель

gov palats

 
За втручання прокуратури столиці виконано рішення Господарського суду міста Києва та повернено київській громаді земельну ділянку площею 1,14 га на вул. Інститутській, 1-3 в Печерському районі.


Повернені землі відносяться до охоронної зони садиби-пам’ятки національного значення – будівлі інституту шляхетних дівчат «Жовтневий палац», а також території, включеної до Програми розвитку зеленої зони в місті Києві.

Нагадаємо, що рішенням Господарського суду столиці від 20.12.2011, яке залишено в силі Київським апеляційним господарським судом 12.03.2012, задоволено позов прокуратури столиці та скасовано рішення Київської міської ради про надання в оренду та подальший продаж цієї земельної ділянки ТОВ «Історія міста» для будівництва готельного комплексу.

Упродовж 2011-2012 років територіальній громаді міста Києва повернуто 500 га земельних ділянок, а також попереджено незаконне надання ще понад 1 тис. га земель, з яких 900 га – зелені зони, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.