До суду скеровано кримінальну справу за обвинуваченням чоловіка, який вбив свого знайомого за $ 40 тис.

otvertkaПрокуратурою міста Києва затверджено обвинувальний висновок та скеровано до Солом’янського районного суду кримінальну справу, яка розслідувалась столичною міліцією, за обвинуваченням киянина у вчиненні умисного вбивства з корисливих мотивів (п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України).


Слідством встановлено, що обвинувачений був залежним від азартних ігор та у м. Кривий Ріг програв у карти 40 тис. доларів США.

За словами держобвинувача, кошти для повернення карткового боргу він спланував «отримати» у свого знайомого, який займався обміном валют. Для цього він заманив потерпілого на 8 поверх одного з будинків на вул. Єреванській, де звичайною викруткою наніс йому 17 ударів у різні частини тіла. Забравши у вбитого 40 тисяч доларів США, він утік з місця події.

Вже наступного дня його затримали працівники міліції.

Кримінальним кодексом України за вчинення вбивства передбачено максимальне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.