На Трухановому острові прокуратура Києва попередила незаконну забудову парку

truhanov

 
Господарський суд задовольнив позов прокуратури Києва та скасував рішення Київради щодо виділення земельної ділянки на території Дніпровського парку для будівництва приватної бази відпочинку.


Обставини справи:

Рішенням Київради у 2008 році приватному товариству «База відпочинку «Дніпровська хвиля» було виділено 7,37 га землі для будівництва, експлуатації та обслуговування бази відпочинку на Парковій дорозі, 3-У.

Проте, як з’ясувалося, виділена земельна ділянка розташована на Трухановому острові, який належить до зони зелених насаджень загального користування та охоронюваного ландшафту Києва.

До того ж, земельна ділянка знаходиться в межах прибережної захисної суги річки Дніпро та є природоохоронною територією, будівництво на якій заборонено.

Довідково:

За законодавством прибережні захисні смуги є природоохоронною територією з режимом обмеженої господарської діяльності. У прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється будівництво будь-яких споруд, баз відпочинку, дач, гаражів та стоянок автомобілів, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.