Прокуратура зобов’язала екоінспекцію терміново з’ясувати причини появи жовтих плям в Дніпрі

dnipro plyami

 
За фактом появи на воді жовтих плям невідомого походження вздовж лівого берегу річки Дніпро в районі Гідропарку та Русанівського каналу, Київським міжрайонним екологічним прокурором Дніпровської екологічної прокуратури доручено Державній екологічній інспекції в м. Києві невідкладно провести відповідну перевірку та відібрати проби для проведення лабораторного дослідження якості води за гідрохімічними показниками.


Зважаючи на суспільний резонанс події, прокуратура зобов’язала екоінспекцію надати висновки щодо результатів перевірки 25 березня, які будуть повідомлені ЗМІ та громадськість за три дні, повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури.

Нагадаємо, сьогодні вранці мешканці столиці побачили на лівому березі Дніпра жовті плями, яки затягнули всю поверхню води вздовж берега річки. Течія несла по Дніпру цю жовту воду до берегів Гідропарку та Русанівського каналу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.