За позовом прокуратури ділянку на Троєщині звільнили від самовільно збудованих кафе

budova kafe

 
За позовом прокуратури Києва земельну ділянку у Деснянському районі столиці звільнено від самовільно збудованих споруд, встановлених власниками кафе. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.


Прокурорською перевіркою встановлено, що посадові особи закладу харчування, розташованого біля водойми на вул. Електротехнічній, самовільно зайняли частину прилеглої до кафе території, обнесли її парканом та встановили дерев’яні будинки для відвідувачів.

У зв’язку з встановленими порушеннями столичною прокуратурою до Господарського суду було заявлено відповідний позов, який був задоволений у повному обсязі. В подальшому рішення суду першої інстанції було залишено без змін постановами Київського апеляційного господарського суду та Вищого господарського суду України. Наразі на виконання судового рішення незаконно збудовані споруди демонтовано, а земельну ділянку приведено у належний стан та повернуто територіальній громаді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.