Прокуратура перевірить законність використання коштів, виділених на «Картку киянина»

prok riev new

 
Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства «Фармація», яке реалізовує соціальний проект «Картка киянина». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Шевченківського району міста Києва.


До перевірки залучені представники органів влади, а також фахівці Державної служби лікарських засобів, Держфінінспекції України в м. Києві та столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За результатами перевірки контролери та правоохоронці нададуть свої висновки щодо додержання вимог законодавства про закупівлю лікарських засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством «Фармація».

«Під час перевірки особлива увага приділятиметься аналізу цін, встановлених на лікарські засоби для пільгових категорій громадян, у тому числі утримувачів «Карток киянина», - зазначив прокурор Шевченківського району В’ячеслав Мармиш.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.