НМПУ вимагає від КМДА пояснити, чому збирається інформація про дітей журналістів

prizvischa jurnalistiv

 
Незалежна медіа-профспілка направила запит до Київської міської державної адміністрації з приводу публікації в газеті «Дзеркало тижня» про факт збирання Київським міським управлінням освіти і науки (ГУОН) інформації про дітей, чиї батьки працюють в ЗМІ. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).


За даними «Дзеркала тижня», така робота в терміновому порядку ведеться з четверга. Прізвище-ім'я дитини, прізвище-ім'я батька-журналіста та місце його роботи - ці дані в режимі «терміново і важливо!» повинні повідомити школи чиновникам.

Медіа-профспілка просить надати наступну інформацію:

1. Хто саме та з якою метою надав розпорядження про збір інформації про дітей працівників ЗМІ, які навчаються в київських школах, та їхніх батьків, які працюють у ЗМІ?

2. Яке подальше використання зібраної інформації?



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.